ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.07.2022 13:14

Сьогодні, 29 липня, відбулось засідання виконавчого комітету, на якому розглянули низку поточних питань з життєдіяльності громади.

??Одні з найважливіших пунктів порядку денного передбачали питання соціально-економічно розвитку та звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя. Члени виконкому актуалізували склад комісій для подальшої ефективності роботи.

Найбільша кількість питань стосувалась соціального та правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.