До 8 мільйонів гривень грантових коштів можуть отримати підприємці, які хочуть започаткувати або розвинути підприємство в рамках програми «єРобота».

Дата: 21.07.2022 16:32

Фото без описуСьогодні представники бізнесу Паланської громади ознайомились з алгоритмом отримання грантів в рамках проекту «єРобота». Спеціалісти "Ощадбанку" детальніше проінформували учасників заходу щодо правил подачі заявки.

?? «єРобота» — це шість програм, які дозволять створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць.

?Перша програма — гранти до 250 тис. грн на будь-який мікробізнес.

?Друга — гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері переробки.

?Третя і четверта програми — гранти на висаджування нових садів (до 400 тис. грн за 1 га) і побудову нових теплиць (до 7 млн грн).

?П’ята програма — гранти для стартапів в ІТ.

?Шоста — це гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

?Для отримання гранту необхідно подати відповідну заявку на порталі «Дія», додати до неї бізнес-план створення нового або розвитку наявного бізнесу, план закладання саду чи проєкт будівництва теплиці, а також підписати її електронним підписом.

Далі заявку буде відправлено в АТ «Ощадбанк». Експерти банку та Державного центру зайнятості проведуть оцінку проєкту, і якщо він відповідає критеріям програми, грантові кошти будуть перераховані на окремий рахунок в АТ «Ощадбанк».