Сьогодні товариство жваво обговорює початок навчального року. То ж які варіанти навчання будуть в освітніх закладах Паланської громади?

Дата: 20.07.2022 18:25

Фото без описуКоментує ситуацію сільський голова Паланської СТГ Руслан Яремчук:

«У Паланській громаді є 12 навчальних закладів. Це немало. Фактично більшість з них готує укриття. Навіть за цих мінімальних умов, які висунула держава, ми потребуємо матеріально-технічного забезпечення, окрім ремонтних робіт. У трьох закладах маємо невеликі проблеми. Наприклад шукаємо компромісні рішення по Паланському ліцею, але окрім нашої підготовки йде масове обговорення та узгодження позиції батьків, вчителів та навіть учнів щодо варіантів навчання. Думки з приводу форми навчання у громаді розділились: 50% за офлайн, решта – онлайн. Зрозуміло, що заочна освіта не є такою якісною, але безпека під час освітнього процесу досить важливий фактор, який необхідно враховувати. Підступність нашого ворога настільки цинічна, що об’єктами обстрілів стають вищі та середні навчальні заклади, лікарні, заклади культури. Це не випадкові влучання, це систематична робота, аби дезорганізувати життя в нашій державі, зламати віру в нашу перемогу. Буде ще не одне обговорення з приводу форми навчання. Ми, в свою чергу, готуємо укриття згідно діючих законодавчих та нормативних актів, щодня моніторимо ситуацію в державі. Заклади освіти мають бути однаково готовими як до офлайн навчання, так і до онлайн. Рішення прийматимемо спільно з батьками, вчителями та учнями. Та маємо пам’ятати, що головним чинником забезпечення безпеки навчання є наша Перемога».