Сьогодні сільський голова Руслан Яремчук зустрівся з перевізниками Паланської СТГ. Обговорили та проаналізували тарифи в умовах воєнного стану на пасажирські перевезення у громаді.

Дата: 19.07.2022 10:20

Згідно Постанови Кабінету Міністрів №240 (від 25.03.2015 року), перевізники самостійно регулюють вартість пасажирських перевезень на приміських маршрутах. Органи місцевого самоврядування не мають повноважень впливати на ціноутворення на цих маршрутах.

З початком повномасштабного вторгнення росії значно підвищилася вартість дизельного палива, газу, витратних матеріалів. Окрім цього, змінилася логістика доставки запасних частин, що також призводить до зростання цін. Ці фактори спричиняють потребу у перегляді діючих тарифів на перевезення, зазначають перевізники.

На сьогоднішній день, на території Паланської громади мінімальна вартість проїзду становить 12 грн, максимальна — 65 грн.

Перевізники зазначають: саме пальне, і паливно-мастильні матеріали — це 70% складової тарифу на перевезення.

З 21 липня ціна за проїзд по маршруту Умань-Родниківка підвищиться на 3 грн. Ціни на пасажирські перевезення за іншими маршрутами у Паланській громаді залишаються незмінними, адже тарифи вже були переглянуті з ростом цін на паливо.