Понад 1000 одиниць поштової кореспонденції надійшло до Паланської громади за І півріччя

Дата: 12.07.2022 15:00

Фото без описуПротягом першого півріччя 2022 року до Паланської сільської ради надійшло 1145 одиниць кореспонденції засобами поштового та електронного зв'язку. Із них з органів влади вищого рівня та Черкаської обласної державної адміністрації – 709, іншої кореспонденції – 436.

На періодичному контролі перебувають 103 документи. На постійному — Укази Президента України, Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України та Постанови Верховної Ради України.

Окрім того, за звітний період було видано 257 розпоряджень сільського голови. Відбулося 4 засідання сесії та 5 виконавчого комітету Паланської сільської ради