Тема, яка сьогодні дуже жваво обговорюється – це створення та діяльність добровольчих формувань на території громад (ДФТГ).

Дата: 02.07.2022 08:19

Сьогодні відбулась робоча нарада, у якій взяли участь представники штабу батальйону територіальної оборони Уманського району та учасники ДФТГ.

??Вдалось обговорити низку нагальних питань щодо організації роботи добровольчих формувань та їх матеріально-технічного забезпечення. Всі зауваження та пропозиції будуть враховані в роботі.

????Довідково: ДФТГ – воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають у межах території відповідної територіальної громади, та призначений для участі у підготовці та виконанні завдань територіальної оборони в межах території відповідної територіальної громади.