Сьогодні, 28 червня, з нагоди Дня Конституції України, Ігор Миклащук, начальник Уманської районної військової адміністрації нагородив за вагомий особистий внесок в організацію заходів щодо евакуації населення громади

Дата: 28.06.2022 18:28

Фото без описуСьогодні, 28 червня, з нагоди Дня Конституції України, Ігор Миклащук, начальник Уманської районної військової адміністрації нагородив Андрійчук Людмилу, головного спеціаліста відділу загальної та інформаційної роботи Паланської сільської ради за високий професіоналізм, сміливість та витримку, вагомий особистий внесок задля порятунку населення під час евакуації та Запроваднюка Володимира, водія Паланського ліцею, за вагомий особистий внесок задля порятунку населення в період воєнного стану.

????За громадянську мужність, патріотизм, зразкове виконання обов’язків, вагомий особистий внесок в організацію заходів щодо евакуації населення громади грамотою Паланської сільської ради нагородили:

?Безкоровайного Володимира, водія Посухівського НВК.

?Скурту Георгія, водія Юрківського НВК.

?Коломійця Петра, водія Родниківського ліцею.