Допомога для захисників.

Дата: 23.06.2022 12:00

Фото без опису22.06.22р. Отримали тушковане м'ясо та кашу від працівників Городецького дитячого садочка. Щиро якуємо Леся Левченко, Віталію Семко ( Віталя Семко ) за важливу і відповідальну роботу! Вдячні всім працівникам установи і жителям мого рідного Гордецького, які долучилися до допомоги! Сьогодні консерви передали жителю Паланської громади, а нині захисникові з 66 бригади Віталію З. Також сьогодні придбали запчастини до автомобіля "Нива" підрозділу Віталія і організували ремонт даного авто. На запчастини витрачено 2545 гривень. ( права піввісь з обома "гранатами" - 2300 грн та хрестовина - 245 грн) День був важким, але плідним. Переможемо!

Іван Кузьменко