Професія для сміливих. З Днем журналіста!

Дата: 07.06.2022 11:59

Фото без опису6 червня в офісі Паланської громади відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня журналіста України.

Серед почесних гостей – справжні корифеї своєї справи – Козицька Валентина Андріївна, заслужена журналістка України, Чорномаз Тетяна Олександрівна та Тульчинська Надія Сергіївна - членкині національної спілки журналістів України.

Сільський голова Руслан Яремчук привітав медійників зі святом, вручив їм квіти та подарунки. Очільник громади зауважив, що професія журналіста відіграє значну роль у захисті інформаційних кордонів держави, особливо під час вторгнення російської федерації на територію України.

Майстри слова поділились згадками, за що полюбили цю професію.

Наголосили, що головними показниками роботи журналістів є відповідальне ставлення до обраної справи і об’єктивність у висвітленні подій.

Юні жителі громади, що цікавляться професією журналіста, під час зустрічі мали можливість дізнатись про суспільно важливу роль роботи медійника, обговорили професійні якості та риси характеру, необхідні для роботи на журналістській ниві.

Нехай кожне ваше слово, шановні журналісти, буде корисним і дієвим, а ваша праця гідно оцінена аудиторією читачів, глядачів та слухачів.