Центр протидії дезінформації повідомляє щодо обстрілів підприємства «Артемсіль» та Донецької області й спростовує найпоширеніші фейки

Дата: 30.05.2022 16:23

Фото без опису?Фейк. Треба закуповувати сіль! Солі ніде не буде в продажу!

? Через обстріли окупантів та небезпеку для життя працівників, держпідприємство «Артемсіль», розташоване в м. Соледар Донецької області, у квітні зупинило виробництво солі. Але у великих мережевих супермаркетах залишається запас солі в декілька тисяч тонн.

?Фейк. Сіль подорожчала в декілька разів!

? Через великий попит та «можливість заробити» в роздрібних магазинах та на ринках штучно завищують ціну на сіль. Але саме масоване придбання солі у великій кількості й призводить до дефіциту та подальшого підвищення цін!

?Фейк. Виробники ковбас та заводи з консервації викупили всю сіль!

? Виробники ковбас та копченостей використовують імпортну спеціально підготовлену сіль. Великі виробники, окрім власних запасів солі на складах, уклали додаткові угоди про постачання солі з-за кордону.

????Зупинимо #інфотерор!

Центр протидії дезінформації