росія викрадає українських дітей задля знищення нації

Дата: 26.05.2022 15:00

Про це йдеться у заяві української делегації в ООН, яку зачитав радник постійного представництва України Сергій Дворник.

«Викрадення щонайменше 230 тисяч українських дітей в числі 1,4 млн громадян України, насильно депортованих до росії, є злочином, спрямованим на знищення української нації шляхом позбавлення її молодих поколінь, що є сучасним проявом колоніалізму», – йдеться у заяві.

Внаслідок обстрілів українських міст загинули десятки тисяч мирних мешканців, майже 220 тисяч людей втратили свої будинки. Переселенцями стали 8 млн осіб, а біженцями – 6,5 млн осіб.

«Ми не сумніваємося, що в російських воєнних стратегіях ця криза біженців була передбачена як один з успішних результатів війни. Так само як і продовольча криза», – зазначив Дворник.

Він підкреслив, що росія цілеспрямовано нападає на українське цивільне населення в рамках своєї воєнної стратегії в стилі нацизму.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки