Зберігаємо спокій і творимо прекрасне! Запрошуємо школярів взяти участь у конкурсі відеороликів до Дня захисту дітей «Світ моїх мрій та захоплень».

Дата: 25.05.2022 18:00

Фото без описуЗапрошуємо школярів взяти участь у конкурсі відеороликів до Дня захисту дітей «Світ моїх мрій та захоплень». До участі запрошуються учні 1-11 класів.

Шановні педагоги-організатори, класні керівники!

Просимо вас долучитись та організувати участь школярів у творчих конкурсах до Дня захисту дітей????

????Ідея творчої роботи: відеоролик має максимально розкрити ваші захоплення, мрії та вподобання.

Учасникам конкурсу необхідно:

?Розказати про себе та свою мрію;

?Розкрити зміст своїх захоплень, вподобань, додаткового навчання (відвідування гуртків, студій, клубів, творчих майстерень, спортивних залів, інших додаткових занять);

?Висвітлити хто чим наповнює вільний час.

Підхід до виконання завдання з гумором підтримується.

??До творчої роботи додається інформація: П.І.Б., автора, найменування закладу освіти, клас.

Всі конкурсні матеріали будуть систематизовані та висвітлені на телеграм-каналі «Творчий простір».

Результати конкурсів буде оголошено після 10 червня.

Переможці будуть нагороджені символічними подарунками.

????Роботи надсилати з 1 по 3 червня 2022 року на електронну адресу центру позашкільної освіти «АРТСПОРТ» Паланської сільської ради

artsportc@gmail.com, або за номером телефону 0973703785 (телеграм) (Хрипун Анна).