Дата: 16.05.2022 20:00
Кількість переглядів: 2091

Фото без описуНитка до нитки – образ Шевченка. Хрестик до хрестика – рядок з Кобзаря.

Тарас Шевченко – символ української незламної боротьби. Він творив у часи, коли було заборонено писати українською. Він закликав палко і пристрасно любити найдорожче в житті – свою Батьківщину.

«Гордість нації, символ України. Він є своєрідним відображенням характеру всього українського народу. Твори поета надихають, перекликаються із сучасністю», – говорять про Тараса майстрині-вишивальниці Паланської громади, які на полотні зображують його портрети та невмирущі цитати з Кобзаря. Знайомтесь з їхніми роботами.

Нехай живе наша мова, культура, наші традиції!