Сьогодні отримали гуманітарний вантаж від Черкаської обласної військової адміністрації.

Дата: 11.05.2022 17:45

Станом на 10 травня у Паланській громаді зареєстровано 1507 внутрішньо переміщених осіб, які були вимушені покинути свої домівки, де відбуваються активні бойові дії. Проаналізувавши ситуацію, Паланська громада виявила потребу в продуктових наборах.

До гуманітарного вантажу входять: макарони, рис, пластівці, дитяче харчування, сік, м‘ясні та рибні консерви, сосиски, засоби гігієни, жіночий, чоловічий та дитячий одяг.

Вже завтра старостати отримають допомогу згідно розподілу та протягом кількох днів видадуть сім‘ям переселенців, що перебувають на території їх старостинського округу.