Сьогодні Україна відзначає День пам'яті і примирення та День матері

Дата: 08.05.2022 15:32

Фото без описуЛише можна здогадуватись, скільки материнських сердець було розбито вщент тоді та скільки розбивається зараз. Сила материнської любові підтримує нас на життєвому шляху. Але навіть вона не в силах зберегти наших Героїв, які боронять свій дім та віддають життя за наше вільне майбутнє.

Сьогодні у селі Паланка відбувся мітинг з нагоди 77-річниці Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні. Покладали квіти до Обеліску слави та вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни очільник Паланської громади Руслан Яремчук, заступники сільського голови Михайло Драчевський та Оксана Супрунець, а також жителі села Паланка.

Загалом за період 1939-1945 рр. у кровопролитній боротьбі загинуло близько 180 уродженців села Паланка.

??Варто нагадати, що у Другій світовій війні загинув кожен п’ятий українець. Внаслідок воєнних дій загинуло щонайменше 8 мільйонів українців. Із них більше 5.5 млн людей — мирне населення.

В цей день дуже важлива думка та мудрість людей, що знають ціну миру. На жаль, їм вдруге доводиться переживати моторошні події. Ми навідали Яковенко Ганну Мефодіївну, 1932 року народження, село Юрківка, яка працювала у місцевому колгоспі та Маньківську Зінаїду Іванівну, уродженку Брестської області (Білорусь), яка зараз проживає з дочкою та зятем у Родниківці. Також до Дня матері привітали багатодітну матір Білокур Тетяну Василівну, яка проживає у Родниківці та виховує 8 дітей.

????Ми пам'ятаємо та досі не можемо повірити, що жахи війни знову на нашій землі.

Нам всім болить Україна.

Ми пам‘ятаємо кожного Героя.

І жодного примирення з ворогом не буде.