Волонтери з Англії передали нашому району надзвичайно цінну гуманітарну підтримку – автомобіль екстреної медичної допомоги.

Дата: 28.04.2022 09:00

Фото без описуКлючі від нього сьогодні вручили Інні Добрянській, директору КНП "Уманська центральна районна лікарня", на базі якої екстренка служитиме людям.

Доставити "швидку" в Україну вдалося завдяки місцевим волонтерам.

Потреба в автівці зумовлена, насамперед, збільшенням кількості населення в нашому районі, який став не лише транзитним хабом для переселенців із зони активних бойових дій, а й тимчасовим прихистком для десятків тисяч із них.

Крім того, волонтери передали багато інших корисних речей для медиків та переселенців.

Глибока подяка за небайдужість до жахливої біди, якої зазнали українці від російських окупантів, та за готовність допомагати ще!

Разом обов'язково переможемо!