Вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців.

Дата: 26.04.2022 12:32

Фото без описуАварія на Чорнобильській АЕС стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. З цієї нагоди у селі Піківець біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобилю» відбулося покладання квітів.

Керівництво Паланської громади, представники Уманської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» та ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС прийшли вшанувати та схилити голови перед тими, хто ризикуючи своїм життям та здоров'ям, виконали свій обов'язок і захистили людство від розповсюдження радіації.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.