Шановна громадо, нагадуємо вам, що за тиждень відбудуться поминальні дні. Тому закликаємо вас не приносити штучних квітів і не забруднювати нашу природу.

Дата: 25.04.2022 11:30

Фото без описуПам'ятаємо: найкраще вшанування для померлих це молитва та ваша пам'ять про них!!

Спалювання штучних квітів несе шкоду для здоров’я людини: зниження імунітету, погіршення здоров’я у людей, виникнення онкологічних захворювань. Окрім цього шкода такого виробу чимала:

????Вироби дуже швидко втрачають свою "красу" і без того сумнівну.

????Потребують постійного оновлення.

????Утворюють гори сміття, яке не придатне для переробки.

????Частіше за все після того, як квіти втрачають свій початковий вигляд, їх спалюють, а в продуктах горіння пластмас містяться дуже небезпечні речовини – (оксиди азоту, оксид сірки, феноли, токсичні діоксини, формальдегід, сполуки свинцю, ртуті), які є канцерогенами та викликають утворення пухлин, можуть впливати на спадковість!

?Молитва - найкращий та найщиріший варіант вшанування пам'яті померлих.

?Вічнозелені дерева, кущі. Купа переваг - стійкі до атмосферних впливів, краса цілий рік, ніякого сміття, не потребують витрат на щорічне оновлення, фільтрують повітря.

?Багаторічні сукуленти, барвінок, півники, конвалії, братики, нарциси, які невибагливі до погодних умов. Популярною сьогодні є петунія, яку слід насаджувати щорічно.

? Зрізані живі квіти.

? Виготовлення букетів та ікебани з природного матеріалу: гілок хвойних дерев, шишок, засушених квітів.

?Їстівні вироби, якими можна пригостити в пам'ять про близьких.

????Вшановуючи померлих, не нашкодьте живим!