Лише за кілька днів настане одне із найбільших релігійних свят – Великдень.

Дата: 22.04.2022 15:59

Фото без описуЛише за кілька днів настане одне із найбільших релігійних свят – Великдень. Саме 24 квітня виповниться 2 місяці від початку повномасштабного наступу росії на Україну. Нам усім непросто поринути у звичну для Великодня радісну атмосферу.

Втім, навіть у цей скрутний час потрібно знаходити сили жити та робити добрі справи.

Паланська громада долучилась до акції «Великодній кошик родинам воїнів». Дякуємо підприємцям, аграріям та благодійникам за те, що така благодійна ініціатива втілилась у життя.

Продуктовий кошик отримали сім родин нашої громади. Вражає єдність українського народу — сім'ї наших захисників надають прихисток співвітчизникам з місць, де ведуться запеклі бойові дії.

Віримо, що прийдешнє свято Великодня подарує мир та злагоду нашій Україні!