ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПАЛАНЬСКОЇ ГРОМАДИ!!! Внесено зміни до комендантської години

Дата: 22.04.2022 13:50

Фото без описуУ ці дні на території Уманського району комендантська година діятиме з 21:30 до 06:00, а починаючи з 24.04.2022 – з 22:00 до 05:00 год.

Дія комендантської години не поширюється на вихідний та святковий дні з 21:30 23.04.2022 до 06:00 24.04.2022.

Тобто, пересування у Великодню ніч не буде обмежуватися. Проте, прошу до цього дозволу поставитися відповідально, з розумінням того, що в країні іде війна!

Російські окупанти уже показали, що для них немає нічого святого – сотні зруйнованих храмів, закладів освіти, лікарень.

Насамперед, подбайте про свою безпеку, долучайтеся до онлайн-богослужінь, а масово відзначати свята будемо після Перемоги, яка обов'язково настане!