Засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради

Дата: 11.04.2022 14:59

Фото без опису7 квітня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради. Захід пройшов в онлайн-форматі. 28 педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти атестувались на відповідність займаній посаді, встановлення/підтвердження кваліфікаційної категорії та педагогічних звань.

Директори закладів освіти проаналізували результативність професійної діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період та звернули увагу на їх досягнення.

За підсумками роботи атестаційної комісії було:

- підтверджено відповідність займаній посаді 2 директорам закладів дошкільної освіти та 4 заступникам директорів закладів загальної середньої освіти;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 1 вихователю;

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 3 учителям;

- підтверджено 9 тарифний розряд 1 бібліотекарю;

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 1 вихователю;

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» 2 учителям;

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 14 педагогічним працівникам.

За особисті досягнення та професійні заслуги, запровадження інноваційних методів виховання й навчання присвоєно педагогічні звання 3 освітянам. Підтверджено раніше присвоєні педагогічні звання 6 педагогам.

Вітаємо педагогів з успішним проходженням атестації!