Паланська громада

Черкаська область, Уманський район

Все більше людей шукають порятунок в Уманському районі. І ми раді допомагати такій кількості людей!

Дата: 05.04.2022 15:36

Сьогодні приіхали навідати вихованців дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ), яким вдалось виїхати з-під обстрілів на Херсонщині. Дітям надали прихисток у селі Кочубіївка, Паланська громада.

Пані Людмила, мати-вихователька, опікується сімома дітьми, віком від 7 до 19 років.

Всі вони продовжують навчання згідно шкільної програми. Жінка розповідає, жителі села Кочубіївка дуже згуртовані та турботливі, адже в короткий термін надали необхідні речі для малечі.

Уманська районна військова адміністрація передала ДБСТ продукти харчування та засоби першої необхідності. Вивчили потребу та незабаром забезпечимо вихованців теплими речами.

Разом до Перемоги!