В Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги»

Дата: 01.04.2022 15:44

Фото без описуВ Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

Про цю ініціативу повідомило Міністерство розвитку громад та територій України під час наради з представниками військово-цивільних адміністрацій 28 березня, присвяченої запуску ініціативи. Нарада була проведена Міністерством розвитку громад та територій України і Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з проєктом міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в України» (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади.

Як зазначив заступник міністра Міністерства розвитку громад і територій Іван Лукеря, “Сади Перемоги” — це відповідь українців окупантам на загрозу голоду. Це про самозайнятість сотень тисяч людей, відволікання від психологічного тиску війни і забезпечення продуктами харчування своїх родин, сусідніх регіонів, всіх служб, що знаходяться на передовій". Рекомендуємо громадам області долучитись до ініціативи “Сади Перемоги”.

#VictoryGardensUA

#СадиПеремоги