До уваги жителів Паланської громади, майно яких постраждало під час війни

Дата: 30.03.2022 14:52

Фото без описуДержава запускає збір інформації аби зафіксувати збитки завдані мирному населенню, щоб в подальшому кожен будинок та кожна вулиця були відбудовані!

Нині можна подати заявку в Дії про пошкоджену нерухомість:

???? приватні будинки (садибні, дачні та садові),

???? квартири,

???? інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку).

Як подати заявку в Дії

1?. Зайдіть у Дію та натисніть ???????? Послуги ???????? Пошкоджене майно

2?. Заповніть форму, вказавши всю потрібну інформацію

Подати заяву може тільки власник житла. Для заповнення форми знадобляться дані про об‘єкт, фото й відео пошкодження та ваші контакти.

Після чого очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом.

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу ефективного регулювання BRDO.