СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ - ЗАХИСТ ГРОМАДИ, ЗАХИСТ УКРАЇНИ

Дата: 25.03.2022 14:22

Кадри із відеокамери, що встановлена на території Паланської школи та зафіксувала вибухи 24 лютого, обов’язково стануть доказом військової агресії росії на суді у Гаазі.??

Ще у 2021 році Паланська громада прийняла програму «Безпечна громада». Одним із головних її напрямків було визначено встановлення камер відеоспостереження.

????До 24 лютого у селах на ключових об’єктах було встановлено майже 300 приладів. З початку агресії вони відіграли ключову роль.

????«Система працює без додаткового ліцензіонування, оскільки всі камери відеоспостереження, які ми придбали, є сертифікованими і працюють на встановленому програмному забезпеченні. Зараз в державі є чимало осіб, що здійснюють підривно-диверсійну роботу та дестабілізують ситуацію вцілому. Завдяки камерам вдається встановити номера тих автомобілів, на яких переміщуються особи, що малюють мітки, які запускають дрони і т.д.. Це все забезпечує порядок та контроль у наших населених пунктах», — прокоментував заступник сільського голови Михайло Драчевський.