Зараз ми переживаємо нелегкі часи.

Дата: 25.03.2022 09:30

Фото без описуПопри біль, руйнування та страждання мільйонів людей — ми гуртуємось. Безмежно віримо у Бога, ЗСУ, нашу Перемогу та щасливе майбутнє України.

У час, коли наша армія знищує ворога на передовій, ми створюємо надійний тил. У нашій громаді сформувалася активна громадськість, яка об'єднадася для суспільно-корисної праці і займається не лише волонтерською діяльністю, а й дбає про чисте довкілля.

Навіть найменша дрібничка принесе суспільну користь і зробить чистішою природу рідного краю.

Дякуємо всім небайдужим жителям, які розпочали займатися благоустроєм територій населених пунктів.

Наголошуємо: порядок у Паланській громаді залежить від кожного з нас!