Як власникам житла отримати компенсацію від держави за прихисток переселенців?

Дата: 21.03.2022 09:30

Фото без описуВласники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, отримають приблизно 450 грн на місяць за кожну особу для компенсації витрат на комунальні послуги, повідомляють у Міністерстві розвитку громад та територій.

?Потрібно звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою та надати необхідну інформацію.

Це можна зробити через сайт "Прихисток".

?Невдовзі це можна буде зробити й через застосунок "Дія".

?Органи місцевого самоврядування почнуть формувати реєстр житлового фонду, доступного для розміщення.

?Розселення у житлі буде відбуватись лише за згодою власників житла, які погодились надати прихисток.

Більш детальні інструкції щодо отримання компенсації громада надасть згодом.