Дата: 15.03.2022 11:48

Фото без описуНагадуємо, на території Уманського району досі діє заборона на продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі. Заборона діятиме до закінчення строку, на який було введено воєнний стан та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки.

??Але незважаючи на війну, економіка повинна працювати, у тому числі і харчова. Тому з 14 березня 2022 року в Уманському районі дозволено продаж пива. При цьому збережено ряд заборон:

????продавати пиво у комендантський час;

????продавати пиво військовослужбовцям.

??У разі порушення закладами торгівлі заборон на продаж пива у комендантський час військовослужбовцям, заборона на продаж пива буде введена повторно.