Проєкт «Чиста вода» реалізовуватиметься в одній зі шкіл Паланської громади

Дата: 17.02.2022 16:33

Якісна питна вода, чисте повітря, збір та утилізація побутових відходів, озеленення громади — ці питання є найбільш актуальними у сфері екології Паланської СТГ.

????Так, за результатами всеукраїнського опитування, серед екологічних питань, якими найбільше переймаються громадяни, — забруднення водойм та дефіцит питної води. Цю проблему відзначили 51 відсоток опитаних.

????Сьогодні очільник Паланської СТГ Руслан Яремчук та керівник ГО «Екологічний рух Черкащини» Вадим Льошенко, за участі голови Уманської РДА Ігоря Миклащука, підписали двосторонній Меморандум про співпрацю. Завдяки йому буде реалізована велика кількість екологічних проектів.

Зокрема, планується встановити у Родниківському ліцеї сучасну систему очищення питної води.

??Проєкт «Чиста вода» спрямований на покращення стану питної води у школах та вже реалізований у трьох навчальних закладах Черкащини.