Днями відбувся Чемпіонат із Кіокушинкай карате у стінах Родниківського ліцею.

Дата: 14.02.2022 11:53

Фото без описуЗмагання були приурочені до 20-ї річниці з моменту заснування громадської організації.

Рада Федерації вручила подяки за надання підтримки у проведенні турніру директору ліцею Слупіцькій Олександрі Іванівні, Войченку Сергію Михайловичу, Яремчуку Руслану Анатолійовичу, Валіду Шейх-Абдіну.

В кінці змагань учасники отримали медалі, грамоти, подарунки та сувеніри, які спільно були підготовлені зусиллями батьків спортсменів та завдяки благодійності керівника КСП «Родниківка» Войченка Сергія Михайловича.