Паланська громада долучилась до курсу «Агросфера»

Дата: 10.02.2022 12:38

Фото без описуУже цієї осені у школах – новий предмет «Агросфера»! Запрошуємо вчителів долучитись до викладання курсу!

Через інтерактивні лекції, практичні заняття, проби та екскурсії «Агросфера» знайомитиме учнів з сучасним світом агро, відкриє кар'єрні можливості та шляхи самореалізації. Це сучасний курс, з використанням різних освітніх методик, до створення якого долучились українські та світові експерти.

Понад 60 педагогів з 15 областей України вже розпочали програму підвищення кваліфікації «Інноватори середньої профільної освіти: підготовка вчителів курсу Агросфера».

Навчання в онлайн-форматі проводить освітній методологічний центр СвітОсвіт і триватиме 4 місяці. Педагоги дізнаються про стан сучасного агросектору, наповнення програми та методику викладання курсу «Агросфера».

Аграрії-учасники #ВАР стали головними амбасадорами реалізації ідеї у закладах своїх громад.

Долучайтесь! Агроосвіта в Україні повинна вийти на суттєво новий рівень, стати затребуваною та популярною серед молоді.

Деталі – ?? +380 (97) 828 11 54