Відучора, отримати 1000 грн в рамках програми єПідтримка зможуть українці від 14 років, які мають дві дози щеплення від COVID-19.

Дата: 08.02.2022 13:16

Фото без описуНаразі вже близько 75 тисяч підлітків пройшли повний курс вакцинації.

Водночас Уряд розширив перелік сфер бізнесу, в яких ці гроші можуть бути використані. Тепер 1000 грн за програмою єПідтримка можна буде витратити не лише на придбання книжок, послуг у сфері культури, спорту чи пасажирських перевезень, але й на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому чи спортивному дитячому таборі, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя. Громадяни, віком від 60 років, також можуть придбати за ці кошти ліки.

На сьогодні програмою єПідтримка вже скористалися 8 млн громадян. Загалом з початку запуску програми на картки українців перераховано 8 млрд грн, а 2,6 млрд грн з отриманих коштів громадяни вже витратили.

Так, найпопулярнішими за видами витрат стали:

????книжкові магазини – 908 млн грн;

????кінотеатри – 579 млн грн;

????концерти та розважальні послуги – 302 млн грн

????залізничні та авіа пасажирські перевезення – 294 млн грн;

?????спорт – 290 млн грн;

????ліки – 198 млн грн.

????До програми вже долучилося 10 банків-партнерів: Приватбанк, Монобанк, Ощадбанк, А-банк, Альфа-банк,УКРГАЗБАНК, Райффайзен Банк, izibank, Банк Восток, Ідея банк.

??Нагадаємо, що відповідно до умов програми 1000 грн можуть отримати громадяни України віком від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Кошти надаються на 4 місяці з моменту отримання, витратити їх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал компанії).