Економія завдяки альтернативному опаленню

Дата: 03.02.2022 17:01

Фото без описуГоловними пріоритетами в питанні опалення дитячих установ є екологічність, безпечність та економічність. У більшості випадків, дитячі садки і школи в нашій країні опалюються за допомогою центрального опалення, яке, найчастіше, не справляється навіть з першою з описаних задач.

У садочку «Яблунька» Паланської громади - тепло та затишно. Щоранку температуру, яка згідно санітарних вимог має бути в межах 19-21 °C, перевіряє медичний працівник.

На опаленні дитячого садочку вдається економити, оскільки ще 10 років тому тут створили умови для використання альтернативного палива. За розрахунками, для опалення закладу у холодну пору року потрібно 58 м³ дров, якими забезпечує дитячу установу Паланська громада.