Оголошення про створення наглядової ради КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 30.03.2021 14:12

Фото без описуПаланська громада, на підставі рішення сесії від 24.03.2021 №10-3/VIII проводить відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють захист прав у сфері охорони здоров’я, професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції у члени спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Паланської сільської ради, як наглядового органу закладу охорони здоров’я комунальної форми власності, що надає первинну медичну допомогу, з яким головним розпорядником бюджетних коштів укладено договір про медичне обслуговування населення.

Просимо надсилати заявки на електронну пошту  palanka-otg@ukr.net представників:

- Паланської сільської територіальної громади;

- Дмитрушківської сільської територіальної громади;

- Ладиженської сільської територіальної громади;

- Бабанської селещної територіальної громади;

- депутати Паланської, Дмитрушківської, Ладиженської сільської рад, Бабанської селишної ради (за згодою) - одна особа