Черкащина — у «помаранчевій» зоні епіднебезпеки

Дата: 31.01.2022 08:55
Кількість переглядів: 384

Фото без описуВід 28 січня Черкащина, як і ще 14 областей, перебуває в "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки. Маємо перевищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Тетяна Бондар.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID–19 в області лікуються 5 940 жителів області. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебувають 492 особи, дітей – 27. Апаратів штучної вентиляції легень зайнято 24.

Показник госпіталізацій хворих із COVID-19 в середньому по країні складає 47,7 випадків на 100 тис. населення при визначеному показнику 60. Найвищий показник в Івано-Франківській області – 114,0, у Чернівецькій – 86,8, у Вінницькій – 69,6.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь