Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі Паланської СТГ, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблематикою сіл та відшукати шляхи їх вирішення.

Дата: 14.01.2022 16:25

Цього тижня відбулись зустрічі з активом Родниківського, Юрківського та Посухівського старостинських округів.

Голова Паланської громади Руслан Яремчук поспілкувався із підприємцями, керівниками господарств, депутатами. Обговорили основні питання сьогодення та проблематику, а саме:

?побудова котельні для Юрківського НВК;

?благоустрій центру Посухівки та Юрківки;

?укріплення містка по центральній дорозі з Юрківки на Посухівку.

На всі питання мешканці громади отримали від очільника ґрунтовні відповіді та рекомендації.

??Зазначимо, зустрічі триватимуть до 21 січня включно.