Семінар-практикум для вчителів географії та історії закладів загальної середньої освіти Паланської СТГ за темою «Методичні аспекти опанування краєзнавчих компетенцій при вивченні географії та історії».

Дата: 17.01.2022 14:26

13 січня  2022 року на базі Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини  відбувся  семінар-практикум  для вчителів географії та історії закладів загальної середньої освіти Паланської СТГ  за темою «Методичні аспекти опанування краєзнавчих компетенцій при вивченні географії та історії», організаторами якого стали відділ освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради, кафедра географії та методики її навчання та кафедра всесвітньої історії та методик навчання УДПУ імені Павла Тичини.

У семінарі взяли участь  заступник сільського голови Паланської сільської ради Супрунець О.А., методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Байда І.Ф., Герасименко О.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини, Запорожець Л.М.,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання,  Возна З.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання, Ситник О.І.,  кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, Кривошея І.І., кандидат історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання, Кравцова І.В., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання, Гордієнко Г.М., кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання УДПУ імені Павла Тичини вчителі географії та історії ЗЗСО Паланської СТГ.

Під час семінару були обговорені такі питання:

1. Особливості організації та проведення географічних екскурсій;
  2. Екскурсійний метод у дидактичному арсеналі вчителя;
  3. Місцевий туристичний продукт як чинник розвитку об’єднаних територіальних громад;
  4. Історико-культурна спадщина Уманщини;
  5. Садово-паркові ландшафти як сучасні об’єкти реалізації цілей Сталого розвитку України (на прикладі Паланської СТГ);
  6. Волонтерство як сегмент історико-краєзнавчої роботи.

Учасники семінару-практикуму обговорили актуальні проблеми, дискутували. Кожен отримав  ідеї для власного досвіду.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Паланської СТГ висловлює подяку Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини за допомогу в організації та проведенні заходу. Сподіваємося на плідну співпрацю.