Щороку 3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Дата: 03.12.2021 14:48

Фото без описуПереймаючись буденними справами, ми не повинні забувати, що поруч живуть люди, які першочергово потребують нашої уваги й підтримки, а також соціального захисту.

????На сьогодні в Паланській громаді проживає 776 людей з інвалідністю, понад 50 особи з числа дітей.

????Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Паланська сільська рада намагається створити належні умов для повноцінної реалізації особи з інвалідністю своїх прав та гарантій, визначених чинним законодавством та забезпечення її соціального захисту шляхом надання правових, соціальних, психологічних та інших умов.

????Зокрема, соціальний захист таких осіб полягає у пенсійному забезпеченні, нарахуванні компенсаційних та державних допомог, отриманні пільг та відповідних соціальних послуг, санаторно-курортному лікуванні, у тому числі встановлення опіки (піклування) або стороннього догляду, наданні реабілітаційних заходів, сприянні у забезпеченні технічними та іншими засобами реабілітації.

??????Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми!