Городецька гімназія провела виховну годину серед учнів 7-9 клсів, присвячену Всеукраїнському референдуму, який відбувся 1 грудня 1991 року.

Дата: 01.12.2021 18:18

Метою стало ознайомити учнів із тодішньою подією, пояснити її значення для України та народу, закріпити знання про права людини і громадянина, розвивати вміння працювати в групах, аналізувати історичні документи, виховувати патріотизм та відповідальність про свої дії.

В заході взяли участь заступник голови Паланської сільської ради Оксана Супрунець, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради Наталія Сарніцька, методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради Ірина Байда.