Сьогодні очільник Паланської громади Руслан Яремчук спільно з головою Уманської РДА Ігорем Миклащуком та громадськістю вшанували жертв тоталітарного режиму біля пам’ятного знаку в селі Паланка.

Дата: 27.11.2021 09:59

Фото без описуПро це на своїй сторінці у Фейсбук написав Ігор Миклащук.

«Ми давно знаємо, хто є винуватцем цього безпрецедентного злочину у світовій історії. Російський імперіалізм століттями докладав зусиль, щоб українці, які раз у раз проявляли акти непокори, зникли як нація. Саме голод став масовою машиною для вбивства свідомих українців, господарів своєї землі, які трималися за рідне коріння».

Запаліть сьогодні о 16:00 год. свічку пам’яті у своєму вікні та вшануйте пам‘ять жертв Голодомору.