23-24 листопада відбувся І (відбірковий) етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022».

Дата: 29.11.2021 09:52

23-24 листопада відбувся І (відбірковий) етап І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022».

Паланську громаду на цьому конкурсі вчительської майтерності представляють:

• у номінації « Біологія» -Чалюк Марина Петрівна , вчитель Кочержинської гімназії;
  • у  номінації « Інформатика» - Чугай Тетяна Валеріївна,   вчитель Родниківського ліцею імені Т.Г.Шевченка.

Конкурсне випробування проводилось у дистанційному форматі, здійснювалось відеоспостереження за виконанням завдання. Учасниці конкурсу поділилися своїми напрацюваннями і творчими здобутками, показали високий рівень методичної компетентності, глибокі фахові знання та продемонстрували вміння використовувати інноваційні технології у педагогічній діяльності, що дало їм змогу пройти до наступного етапу конкурсу.

За результатами І (відбіркового) етапу в кожній номінації було визначено по 10  учасників, які запрошені до участі у ІІ етапі.

Паланська громада вітає Чалюк Марину Петрівну та Чугай Тетяну Валеріївну  і бажає їм не зупинятися на досягнутому, завжди вірити в себе, сміливо йти до вершин успіху та отримати престижні освітянські нагороди.