Ліси та зелені насадження у населених пунктах — це багатство нашої країни та запорука здоров‘я нації!

Дата: 17.11.2021 14:28

Фото без описуВідучора на території Громівського та Краснопільського старостату було висаджено молоді саджанці сосни.

Допомогу в озелененні надали депутати Паланської сільської ради та Черкаської облради, зокрема:

Гнатюк Сергій Валентинович подарував понад сто саджанців сосни, які були вирощені у ФГ "Струмок", с.Городецьке.

Завдяки підтримці Дикуна Любомира Євгеновича та Паланської сільської ради декоративні дерева будуть висаджені на з'їзді з Бершадської траси, біля ФАПу, Обеліска Слави та ставу "Млинів".

Директор ТОВ"Аграрій СВПП" Карачун П.В. забезпечив технікою для привезення сосен.

Висловлюємо щиру подяку жителям Громів та Краснопілки, які долучились до благоустрою своїх населених пунктів!