На межі «червоної» карантинної зони балансує Черкащина. Із шести показників, які є визначальними для посилення карантину, в області перевищений коефіцієнт виявлення нових випадків.

Дата: 03.11.2021 09:58

Фото без описуЛише за останню добу – 742 нових випадки, наголосив очільник ОДА Олександр Скічко на брифінгу.

Нині «почервоніли» вже 16 областей України. Черкащина ж балансує допоки на межі. Ситуація в обласному центрі більш критична, ніж загалом по області.

У разі ж переходу області в «червону» карантинну зону на Черкащині посилять перевірки та роботу рейдових мобільних груп, які слідкують за дотриманням пандемічних обмежень.

Що заборонено у "червоній" зоні:

?перебування на територіях загального користування без захисних масок;

?робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

?робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

?робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

?робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

?проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

?робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки;