В опитуванні «Чи задоволені послугами Уманської ЦРЛ» взяли участь жителі Паланської, Уманської, Дмитрушківської, Маньківської, Христинівської, Монастирищенської, Бабанської та Ладижинської громад.

Дата: 27.10.2021 10:08

Фото без опису????Близько 80% опитуваних звертались до лікарні декілька разів на рік, 9% не рідше одного разу на місяць та 11% звертались менше одного разу на рік.

????Найкращим відділенням, завдяки професіоналізму фахівців та матеріально-технічній базі, визначили неврологічне.

ІІ та ІІІ місця посіло хірургічне та інфекційне боксоване.

Найбільше потребує капіталовкладень та ремонту акушерсько-гінекологічне відділення.

Відділення оцінювались за наступними критеріями:

?висококваліфіковані фахівці;

?технічне забезпечення;

?належний ремонт приміщень;

? відношення персоналу;

????Невдоволеними відношенням до персоналу виявились 30% опитуваних.

????За ряд послуг, таких як УЗД/рентген, консультація/огляд лікаря, хірургічне втручання та купівля медикаментів близько 40% платили неофіційно.

????Майже 70% респондентів потребують відновлення дитячого та терапевтичного відділення.

????На запитання «Звідки дізнались про платні послуги» 50% відповіли, що дізнались від свого лікаря, 38% виписали квитанцію на оплату послуг, решта — самі визначили суму «подяки» за послуги.

????Найчастіше зустрічались побажання щодо удосконалення роботи Уманської ЦРЛ, такі як:

????«…покращити технічне обслуговування, вчасно розпочинати робочий день і дотримуватися графіку прийому громадян графіку, провести бесіду з персоналом, у деяких кабінетах відношення неетичне відношення до пацієнтів».

Дякуємо всім, хто долучився до опитування!