«Здорове харчування дітей зараз – здорова нація у майбутньому».

Дата: 21.10.2021 17:00

Фото без описуСьогодні начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської СТГ Наталія Сарніцька приєдналася до заходу «Здорове харчування дітей зараз – здорова нація у майбутньому». Зустріч відбулась за підтримки Національної асоціації громадського харчування у рамках Програми візиту громад Черкаської області до Дніпровського району міста Києва.

На заході відбувся майстер-клас щодо роботи з сучасним обладнанням харчоблоку, ознайомлення із технологічним процесом, а також присутні взяли участь у презентації приготування комплексного шкільного обіду.

Про організацію в освітніх закладах міста Києва доповідала Олена Фіданян, директор Департаменту освіти і науки міста Києва.

Наталія Іваніна, начальник управління освіти Дніпровського району розповіла про досвід в оновленні харчоблоку на Дніпровському осередку.

Розказав про публічні закупівлі Олександр Білянський, начальник управління конкурентної політики Міністерства економіки України.