Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну програму «Молодіжний працівник».

Дата: 18.10.2021 13:57

Фото без описуДо уваги жителів Паланської громади!

До участі запрошуються:

- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

- працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

22-24 жовтня у м.Звенигородка проводитиметься базовий тренінг Молодіжний працівник.

Термін подачі заявки 20 жовтня.

Проживання та харчування за рахунок організаторів.