У світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника та захисниць України, День українського козацтва в селі Городецькому відбулися четверті обласні змагання з футболу серед учнів 5-7 класів ЗЗСО та ДЮСШ Уманського району, присвячені загиблим

Дата: 14.10.2021 16:11

Фото без описуУ змаганнях взяли участь одинадцять футбольних команд Уманщини:

?Дмитрушківський ліцей,

? Іваньківська ЗОШ (опорний заклад),

?Кочубіївська гімназія,

?Соколівський ліцей,

?Паланський ліцей,

?Родниківський ліцей,

?ДЮСШ №1 м.Умань,

?ДЮСШ м.Монастирище,

?ДЮСШ смт Маньківка,

?ДЮСШ м.Христинівка,

?Старобабанівський ліцей.

??До відкриття заходу долучилася Уманська райдержадміністрація. З вітальними словами звернувся голова райдержадміністрації Ігор Миклащук, привітав присутніх з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисників та захисниць України і Днем українського козацтва і побажав учасникам змагань спортивного азарту та цікавої футбольної гри.

??Відзначив, що спільними зусиллями за підтримки Уманської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, волонтерських патріотичних організацій вже не вперше в цьому році проводяться заходи спрямовані на розвиток фізичного, національно-патріотичного виховання молодого покоління.