Першочергове завдання громади - не залишити жодну сім’ю учасників АТО/ООС без підтримки! Це дає реальне розуміння проблем та сприяє адресній підтримці даних родин.

Дата: 12.10.2021 14:07

Фото без описуДля вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників АТО в громаді діє Комплексна програма щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2022 роки, в якій передбачені кошти з місцевого бюджету.

Паланська сільська рада в рамках програми надає додаткові соціальні гарантії сім’ям загиблих учасників АТО/ООС:

?щомісячна стипендія в розмірі 1000 грн.

Дана допомога виплачується матерям та дітям віком до 18 років загиблого воїна, чи до 23 років, якщо син чи донька навчаються за денною формою навчання.

?На сьогодні з початку року 6 родин вже отримали щомісячну виплату на загальну суму 60 тис. грн.

?Для щорічного забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників

АТО в місцевому бюджеті передбачено 69 тис. грн, відповідно до звернень вже використано 13 тис. 600 грн.

?На додаткові пільги з оплати житлово-комунальних послуг, 75% від норм споживання для окремих категорій учасників АТО виділено 29 тис. 450 грн, використано 18 тис грн.

?Також до Дня Незалежності 123 учасники отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 61 тис. 500 грн.

?Слід зазначити, що 14 жовтня, до Дня захисника України, разову допомогу отримають всі ті, хто не отримав

попередню, яка буде проведена через установи банків шляхом перерахування коштів на особистий рахунок.

??Додаткову інформацію щодо реабілітації, лікування тощо можна отримати в відділі соціального захисту населення виконавчого комітету Паланської сільської ради за адресою: вул. Залізняка 2а, каб, № 205.