Нещодавно Паланська сільська рада розпочала процес закупівлі мультимедійних панелей для закладів освіти громади.

Дата: 04.10.2021 11:49

Фото без описуПаланський ліцей став першим закладом, у якому команда B.Pro провела навчання серед директорів та вчителів інформатики, розповіла про основні переваги мультимедійної дошки та показала освітянам на практиці широкий спектр можливостей інтерактивного обладнання.

Зазначимо, 7 закладів отримають мультидошки вже у 2021 році. На них з місцевого бюджету виділили майже 700 тисяч гривень.

Наступного року планується продовжити роботу по забезпеченню шкіл інтерактивним обладнанням.