Минулого тижня у Києві відбувся п'ятий Всеукраїнський форум молодіжних центрів «Від ініціативи до дії».

Дата: 20.09.2021 14:37

Захід відвідали Ліля Степаненко та Ганна Хрипун, учасники Університету молодіжних лідерів Паланської СТГ.

На урочистому відкритті та інтерактивній сесії були присутні:

?Вадим Гутцай, міністр молоді та спорту Уркаїни;

?Олександр Санченко, народний депутат Верховної Ради України;

?Валерій Демченко, в.о. державної установи "Всеукраїнський молодіжний центр";

?Людмила Лефтер, керівниця секції освіти та молоді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні;

?Олена Подобєд-Франківська, Голова Асоціації молодіжних центрів України та інші.

??Обговорювалися питання про трирівневу систему молодіжної інфраструктури в контекскті державної політики, її значення для України через декілька років та про розвиток молодіжних центрів в Україні.

????Під час виступів експертів ознайомилися з досвідом "Як зробити програми центрів цікавими для молоді: нові форми та методи роботи в період поширення COVID - 19", та на тему «Як говорити про себе, щоб про тебе почули?».